Haber

Afyonkarahisar’da çay bahçesinde çıkan tartışma sokakta kavgaya dönüştü.

Afyonkarahisar’da çay bahçesinde ‘ailenin yerinde oturması’ sorunu üzerine çıkan tartışma sokakta kavgaya dönüştü. Yaklaşık 15 kişinin birbirine tekme ve yumruklarla saldırdığı olay, polisin müdahalesiyle sona erdi.

Olay, Emirdağ ilçe merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ilçe merkezindeki çay bahçesine giden kümes ortasında aileler ile çalışanlar için ayrılan yere oturma sorunuyla ilgili tartışma yaşandı. Olayın ardından çay bahçesinden ayrılan kümes üyeleri, iddiaya göre yanlarına aldıkları arkadaşlarıyla birlikte geri döndü. Tarafların arasında söz olarak başlayan tartışma bu kez bir anda kargaşaya dönüşerek çay bahçesinden sokağa taştı. Taraflar birbirlerini tekme ve yumruklarla döverken, arbede anı vatandaşlar tarafından cep telefonlarına yansıdı. Görüntülerde tarafların birbirine vahşice saldırdığı gözlenirken, olay yerine gelen polis ekiplerinin araya girerek tarafları ayırmaya çalıştığı görüldü.

Olaydan sonra kimsenin gözaltına alınmadığı ve tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı belirtildi. – AFYONKARAHİSAR

beykoz-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu