Yaşam

Türk Dizileri Hollywood’da Rüzgar: Şahsiyet’in İkinci Sezonu Amerika’da Yayınlandı

İkinci döneminde patlayıcı bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. KişilikDizinin ikinci ön gösterimi Amerika’da yapıldı!

Detaylar ?

En iyi Türk dizileri arasına adını altın harflerle yazdıran Şahsiyet dizisi, ikinci sezonuyla bomba gibi bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Merakla beklenen dizi Şahsiyet’in ilk gösterimi Amerika’da yapıldı!

Dizinin ikinci sezon prömiyeri Sony Stüdyoları’nda düzenlenen “Hollywood-Türk Film ve Drama Günleri” etkinliğinde gerçekleştirildi.

Etkinliğin önde gelen ismi Barbaros Tapan, Türk sinema ve dizilerinin artık dünyada tanındığını söyledi.

Yönetmenlerimiz ve oyuncularımız dünya starları, artık büyük projelere imza atıyorlar ve dizilerimiz dünyanın her yerinde farklı dillerde yayınlanıyor. Biz de ‘Hollywood-Türk Sinema ve Drama Günleri’nde Hollywood’da böyle güzel bir etkinlik düzenleyelim, burada kırmızı halıda, resepsiyonlarda olsunlar’ dedik.

dedi.

Yeni sezona ilişkin açıklamalarda bulunan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, “Benim de rol aldığı bir dizi uluslararası platformda 87 ülkeye satıldı. Artık Meksika pazarına da girdi, tüm Güney Amerika’yı alıyor. fırtına gibi esiyor ve en yüksek reytingleri almak çok güzel bir duygu.” ” sözlerini kullandı.

Düşünün ben bir Türk oyuncuyum, İspanyol seyirci tarafından takdir ediliyorsunuz ve bu yaz yoğun ilgiden dolayı İspanya’da yürüyemedim. Artık dizilerimiz yükselişte ve Türk sanayisi için gurur kaynağı.

Biz de ikinci dönem için çok heyecanlıyız… Yorumlarınız neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu