Yaşam

Teoman’ın başı dertte: Suç duyurusunda bulundu

Şarkıcı Teoman, sosyal medya üzerinden kendisini sürekli rahatsız eden ve ev adresini öğrenen bir hayranı hakkında savcılığa şikayette bulundu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan suç duyurusu dilekçesine göre; AA isimli kadın sosyal medyada Teoman hakkında taciz niteliğinde mesajlar paylaşıyordu.

AA, soyadını değiştirerek Teoman’ın ‘Yakupoğlu’ soyadını kullanmaya başladı. Sosyal medyada sadece Teoman’la ilgili içerik paylaşan AA, müzisyenin paylaşımlarının altına “Cumartesi günü geleceğim, evde olacağım”, “Seni görmek istiyorum” gibi yorumlar yaptı.

Sabah’ın Gelen şikayet dilekçesinde; AA’nın, şarkıcının Teoman’ı görmek için yaşadığı bölgedeki market ve bakkallarda gizlendiği, hayranlıktan çok takıntılı bir ruh hali içinde olduğu belirtildi.

ŞÜPHELİ, ISIRLI VE PLANLI…

Şikayet dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

“Şüpheli ısrarlı ve planlı bir şekilde müvekkilin huzur ve sükunetini bozmuştur. Müvekkilini ısrarla takip eden AA’nın bu davranışı taciz boyutuna ulaşmıştır.

Müşteri dışarı çıktığında sürekli AA ile karşılaşma korkusu yaşıyor. Sürekli izlendiğini sanan müvekkil, can güvenliği konusunda ciddi endişe duymaktadır. Bu yüzden kendisinden şikayetçiyiz.”

Savcılık konu ile ilgili soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu