Haber

Talas protokolü depremzedeleri yalnız bırakmıyor,

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ile birlikte Talas’ta yaşayan depremzedelerle her fırsatta gündeme geliyor. Depremzedeleri yalnız bırakmayan Önder Yalçın ve Kaymakam Dönmez, kaldıkları yurtları sık sık ziyaret ederek ihtiyaçlarını tespit edip dileklerini yerine getiriyor.

6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası Kayseri’ye gelen ve çeşitli yurtlarda kalan vatandaşlara devletin eli hiç eksik olmadı.

Talas’a geldikleri günden itibaren vatandaşların her türlü ihtiyaçları için koşan Önder Yalçın, Kaymakam Dönmez ile birlikte yurtları gezerek gönüllerini kazanmaya devam ediyor.

Son olarak Kayseri Üniversitesi öğrenci yurdu ve Seyyid Burhaneddin Yurdu’na yerleşen depremzedelerle gündeme gelen Önder Yalçın, Kaymakam Dönmez ile yaptığı ziyarette büyüklerin, küçüklerin gönlünü kazandı. Talepleri soran ve süratle yerine getirilmesi talimatını veren Önder Yalçın, yurt yöneticileriyle yaptığı toplantılarda yapılması gereken ne varsa karşılamaya hazır olduklarını bildirdi.

basciftlik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu