Ekonomi

Nevzat Aykaç dönemi Muğla MÜSİAD’da

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Muğla Şubesi olağan kongresinde Av. Kazım Demir, görevi Nevzat Aykaç’a devretti.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul toplantısında Av. Kazım Demir, kongrede görevi Nevzat Aykaç’a devretti.

Kongrede konuşan mevcut Önder Av. Kazım Demir, “Dünyada toplam 165 şube ve temas noktasına ulaşan MÜSİAD, 13 bini aşkın üyesi ve 60 bine yakın şirketiyle Türkiye ekonomisine katma değer sağlamanın yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında farklı işbirlikleri.Güzel insanlarla birlikte tanıyıp ilerlemekten mutluluk duyuyorum.2019 yılında bayrağı teslim aldım ve 4 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptım.Tüzüğümüz gereği Başkanlığım 2 devir yaptığım Yönetim Kurulu görevimizin sona ermesi nedeniyle bugün itibarıyla sona erecektir.Beni yalnız bırakmayan Yönetim Kurulu üyelerime ve Şube Müdürüme teşekkür ederim. yeni liderimizi ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik eder, alınacak kararların ve yapılacak çalışmaların hayırlara vesile olmasını dilerim.”

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Başkanı Bülent Karakuş, MÜSİAD ile kurulduğu günden bu yana çok iyi ilişkiler içinde olduklarını belirterek, yeni seçilen yönetim kurulu ile bu ilişkilerin birebir düzeyde devam edeceğini belirtti.

Muğla’da yapılan seçimde Nevzat Aykaç başkanlığındaki yönetim kurulunda Emin Koca, Yunus Manav, İbrahim Ölemez, Tolga Şahansoy, Hamza Akercan, Abdullah Şenol Şengün, Davut Sabancı, Ahmet Salih Gençalioğlu ve Nurullah Enes Ganioğlu yer aldı. Dal.

Muğla Şubesi’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Nevzat Aykaç teşekkür konuşmasında, “Kökü köklü, geçmişine sahip çıkan bir geleneğin mirasçılarıyız. örnek olun.Bu anlayış, yeni dönemde görev alacak arkadaşlar için Ahilik geleneğinde bir nevi hayırseverlik yani faziletli bir anlayış anlamına gelmektedir. Önümüzdeki dönemler” dedi.

Muğla Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu’na MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Soner Meşe, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, MHP İl Başkanı Oğuz Akfırat, davetliler ve üyeler katıldı. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu