Ekonomi

Merkezefendi’de emlak vergisi ödemelerinde son gün uyarısı

Merkezefendi Belediyesi, Emlak ve Etraf Paklık Vergilerinin ikinci taksiti için son ödeme tarihinin 30 Kasım 2022 Çarşamba günü sona ereceğini duyurdu.

Emlak ve Etraf Paklık Vergilerinin ikinci taksiti için ödemeler devam ediyor. Ödemeler 30 Kasım 2022 Çarşamba (yarın) günü sona erecek. Merkezefendi Belediyesi’nden yapılan açıklamada cezalı duruma düşülmemesi için vergi mükelleflerinin söz konusu ödemelerini Merkezefendi Belediyesi ana hizmet binası, Merkezefendi Kültür Merkezi, Tapu Kadastro Denizli 18. Bölge Müdürlüğü’nde bulunan veznelerden ve Merkezefendi Belediyesi web sitesi üzerinden çarçabuk yapılabileceği söz edildi. Ana hizmet binasındaki vezneler saat 08.00 ile 19.00 saatleri ortasında hizmet vermeye devam ederken, Merkezefendi Kültür Merkezi ve Tapu Kadastro Denizli 18. Bölge Müdürlüğü’nde bulunan vezneler 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vereceği ifade edildi.

Merkezefendi Belediyesi, emlak vergisi ve çevre temizlik vergisinin ikinci taksitinin ödenmesi hususunda son gün uyarısında bulundu. Merkezefendi Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımız, 30 Kasım Çarşamba (yarın) gününe kadar emlak ve etraf paklık vergilerinin ikinci taksitlerini, TC kimlik numarası yahut mükellef sicil numarası ile veznelerimize, nakit yahut kredi kartıyla ödeyebileceklerdir. Vatandaşlarımız, ikinci taksitlerini internet üzerinden kredi kartı yahut banka kartı ile belediyeye uğramadan da ödeyebilecek. Vatandaşlarımız, 30 Kasım 2022 Çarşamba gününe kadar Merkezefendi Belediyesi Ana Hizmet Binasına uğrayarak 08.00-19.00 saatleri ortasında ödeme yapabilecek” tabirleri kullanıldı. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu