Haber

Memduh Büyükkılıç muhtarları ağırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ‘marjinal ağalar’ olarak nitelendirdiği merkez ve taşradaki muhtarlarla gönül belediyeciliği kapsamında bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda 4 muhtar Önder Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükkılıç, ilçelerde bakir alan bırakmadıklarını, en ücra köşelere kadar hizmet götürdüklerini, sık sık mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinlediklerini söyledi.

Dayanışma içinde muhtarlarla birlikte vatandaşlara hizmet vermeye devam edeceklerini belirten Önder Büyükkılıç birlik ve beraberlik bildirisi vererek, “Yüzevler Mahalle Muhtarı Yasin Süt, Reşadiye Mahalle Muhtarı Yusuf Çelik, İbrahimağa Mahalle Muhtarı Mustafa Medeni ve Camicedit Mahalle Muhtarı Kamil Özkan belediyemizi ziyaret etti. Her anlamda uyum içinde çalıştığımız muhtarlarımıza ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Muhtarlar da İlgisi, hizmetleri ve muhtarlara verdiği özel değer için Önder Büyükkılıç’a teşekkür etti. Dostane bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Büyükkılıç, muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu