Haber

Manisa’da Murat Eşsiz Anısına Karate Turnuvası Sona Erdi

Manisa’da 24 ilden 112 kulüp ve 2.100 sporcunun kayıtlı olduğu Muradiye, Murat Eşsiz anısına yapıldı. Spor31 Ağustos 1-2 Eylül 2023 tarihlerinde salonda gerçekleştirilen turnuva sona erdi.

Manisa’da bu yıl ikincisi düzenlenen Murat Eşsiz Karate Turnuvası Minikler, Yıldızlar, Umut, Gençler ve Yetişkinler olmak üzere 99 kategoride gerçekleştirildi. Sporcular büyük çabalarla kata ve kumite branşlarında madalyalarını aldılar.

Genel klasmanda 24 ilin ortasından Uşak, İstanbul Ankara, Isparta ve Kütahya ilk sırayı aldı. Türkiye’de kamp yapan ve teknik kadrosunda Türk antrenörlerin yer aldığı Filipinler Milli Takımı da maça 8 sporcuyla katıldı.

Manisa’da 3 gün süren karşılaşma, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Manisa Karate İl Temsilciliği mülkiyetinde gerçekleştirildi ve katılımcılara ücretsiz konaklama, ücretsiz öğle yemeği ve ücretsiz katılım imkanı sunuldu. Manisa Organize Sanayi Bölgesi fabrikalarının değerli takviyeler verdiği turnuva hakkında konuşan Manisa Karate İl Temsilcisi Enes Eşsiz, “Bize her fırsatı veren Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e ve Şube Müdürümüz Mustafa Buldu’ya teşekkür ediyoruz. Sporcumuza desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunarız. Bize sağladıkları elektronik destek ekibi, malzeme ve ekipman desteği için federasyonumuza teşekkür ederiz.” -MANİSA

didim-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu