Haber

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve eşi Gülay Sekmen oy kullandı

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, eşi Gülay Sekmen ile birlikte Kültür Kurumu Ortaokulu’ndaki 1179 numaralı sandıkta oy kullandı.

Başkan Sekmen, gazetecilere yaptığı değerlendirmede seçimlerin değerine vurgu yaptı. Sekmen, “Türkiye Asrı açısından çok değerli bir seçimi gerçekleştiriyoruz. Bir devir seçimi. Bu seçimde inşallah aziz milletimiz, 85 milyon insanımız bir karar verir. Bugün göreceğiz. ki batı demokrasilerinde böyle bir katılım ve heyecan yoktur.Milletin kararı değerlidir…Millet bir kere karar verdi mi herkes ona uymalıdır.Yoksa ülke insanının, milletin insanının yapması gerektiği gibi. Birbirlerini kırmamalı, üzmemeli, hukuka ve maddelere uymalı, yaptıkları her işte kanunun emirlerine uymalıdırlar” diye konuştu. Geldiğimde ‘Bu hizmetleri durduracağım’ olmamalı. Bu seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Başkan Sekmen de yaptığı açıklamada Anneler Günü’ne vurgu yaparak şu rekoru kırdı: “Tabii ki biz millet olarak Anneler Günü’nü yılda bir gün kutlayan bir millet olamayız. Birileri Anneler Günü’nü bir güne indirmiş olabilir. , azaltmak isteyebilirler.” Anımızın anneler ve babalar günü olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bizler, bizim değer anlayışımızda 365 gün 6 saat anne babanızı bile arayamayacağınızı bize öğreten ve bildiren bir medeniyetin mensuplarıyız. Bu vesileyle tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.” – ERZURUM

haber-ahmetli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu