Haber

Çağla Şıkel, Emre Altuğ’la İmzaladığı İddia Edilen ‘Sevgili Sözleşme’ Hakkında İlk Kez Konuştu!

2015 yılında boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şıkel’in ‘sevgili sözleşmesi’ olduğu iddiasıyla bir dönem konuşulmuştu. Avukat Nail Gönenli ile yepyeni bir aşk ilişkisi başlatan ünlü hoş şey hakkında ilk kez açıklama yaptı.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, 7 yıllık evliliklerini 2015 yılında sonlandırdı. Türkiye’nin sevilen yüzleri arasında yer alan çiftin boşanması gündem oldu.

Altuğ ve Şıkel, 31 Ekim 2009’da dünyaya gelen ilk oğulları Kuzey ile anne baba olma heyecanını yaşadı. Çiftin 2 Mart 2012’de ikinci oğlu Space dünyaya geldi.

10 dakikalık duruşmanın ardından boşanan çiftin mahkemesinde çocukların velayeti anne Çağla Şıkel’e verildi. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel boşanmış olsalar da çocukları için sık sık bir araya geliyorlar.

Boşanmalarının üzerinden geçen 6 yılda kameraların karşısına çıkmayan eski eşler ile sevgilileri arasında ‘sevgili protokolü’ imzalandığı iddiaları konuşulmuştu.

Dergiye bir görünüm vermediler.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamaya başladı. Şıkel ve Gönenli magazin dünyasının dikkat çeken isimleri arasında yer aldı.

Etiler’de baş başa yemek yiyen çift, mekan çıkışında görüntülendi. Basın mensupları, ünlü güzele yeni sevgilileriyle görüntü vermeme sözleşmesini sordu.

Emre Altuğ ile imzaladığı ‘Sevgili sözleşme’ iddiasıyla ilgili Çağla Şıkel, “Böyle bir şey olmadı. Şehir efsanesinin ötesinde” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu