Haber

Adana’da Üniversite Güvenliği ve Öğrenci Yurtları Sorunları Toplantısı Yapıldı

Vali Yavuz Selim Köşger başkanlığında üniversite güvenlik ve öğrenci yurtlarının sorunlarının değerlendirilmesi ve uyarlanması amacıyla toplantı gerçekleştirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre Vali Köşger, toplantıda yaptığı konuşmada, Adana’nın üniversite öğrencilerine birçok avantaj sunduğunu belirtti.

Kurumların kentte eğitim ve öğretim alacak öğrencilere karşı bazı sorumlulukları bulunduğunu kaydeden Vali Köşger, “İlgili kurumlarımızla iş birliği içerisinde öğrencilerimizin herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamaları, eğitimlerini tamamlamaları için elimizden geleni yapacağız. Şehrimizde kaldıkları süre boyunca huzur içinde eğitim görüyorlar ve bu süreçte barınma konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorlar.” Bu kelimeyi kullandı.

Toplantıya İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Coşkun Sel, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Vali Yardımcısı Muzaffer Şahiner, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Gençlik Sporİl Müdürü Muzaffer Çintimar katıldı.

habersultandagi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu